Stavební chemie Botament

Naše firma Kerastone s.r.o. se v oblasti provádění montáže keramických obkladů a dlažeb a přírodního kamene pohybuje více jak 30 let. Zajištujeme kompletní služby od zaměření, návrhů a provedení prací včetně dodávky stavební chemie až po realizaci a ke své práci používáme pouze kvalitní a ověření materiály a tím je mimo jiného i stavební chemie Botament.

Botament – stavební hmoty v profesionální kvalitě

Botament nabízí produkty stavební chemie pro následující oblasti, které vynikají svou kvalitou a jsou nezávadné k životnímu prostředí. Stavební chemie Botament se vyrábí především ze surovin a přísad, které výrazně redukují nebo zcela eliminují emise a negativní a účinky na zdraví člověka i životní prostředí.

Stavební chemie Botament

Produkty stavební chemie Botament využijete v mnoha oblastech. Skvěle se hodí k lepení obkladů a dlažeb, lepení přírodních kamenů, k izolování a zachování staveb nebo při výstavbě zahrad. Dále stavební chemie Botament zahrnuje speciální výrobky do průmyslových objektů, produkty pro systémová řešení pro zemědělské objekty i podlahářské systémové výrobky. Stavební hmoty Botament využijete při izolování a renovace staveb, sanaci vlhkého zdiva i výstavbě zahrad

Doplňky a příslušenství Botament

Stavební chemie Botament dále nabízí celou řadu doplňků a příslušenství. Jedná se o různé oleje na dlaždice, urychlovače nebo čistící prostředky. U stavebních hmot to jsou pak např. separační prostředky, zušlechťovací emulze i provzdušňovací přísady.

Více z této kategorie: Katalog »